Budapesti tornákon szerepelnek csapataink

A Machos tornát 2022-ben az Illés Akadémia nyerte meg.

A 2013-ban születettek, azaz az U10-es korosztály számára írta ki tizenötödik alkalommal a Machos Ferenc Utánpótlás Emléktornát a Budai FC. A helyszín Budapest I. kerülete, a Czakó utca és a Hegyalja út. A tízcsapatos eseményen a mieink az A-csoportban kezdenek szombaton délelőtt. Ellenfeleink az Újpesti TE, a Vasas Kubala Akadémia, a Kecskeméti LA és a rendező Budai FC. Egy-egy mérkőzés 15 percig tart, a csapatok füves pályán játszanak 6+1-es felállással. Délután aztán a helyosztók következnek, ahol már 20 perces mérkőzésekre került sor. Tavaly a 2012-es korosztályunk diadalmaskodott a tornán, ráadásul két különdíjat is bezsebeltek a zöld-fehérek.

Immáron nyolcadik alkalommal rendezi meg a Ferencváros az Albert Flórián Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Tornát a Népligetben. Az Illés Akadémia az U9-es korosztályban indul. 6+1-es lesz a felállás, 5X2 méteres kapura játszanak a srácok, egy meccs 16 percig tart. A szervezők a 16 csapatot 4 db négyesbe sorolták. A mieink ellenfelei a csoportküzdelmek során a rendező Ferencváros mellett a Debreceni Olasz Focisuli és a felvidéki Dunaszerdahely együttesei lesznek. A kvartett első két helyezettje az Arany ág, míg a harmadik és a negyedik az Ezüst ág küzdelmeiben folytatja majd.