Utánpótlás-Nevelési Centrum
Pálla Norbert a kapuban, Novák Bence és Németh Levente a mezőnyben bizonyítottak. Telkiből kapott meghívót az Illés Akadémia három játékosa: Pálla Norbert, Németh Levente és Novák Bence. Közülük a két mezőnyjátékos rendszeresen egy korosztállyal feljebb, azaz az U15-ösök között szerepel a bajnoki találkozókon. A regionális kiválasztón két mérkőzés...