U12-es csapatunk hatot rúgott Nagykanizsán

Zsinórban harmadik meccsén győzött Takács Csaba együttese.

Nagykanizsa FC U12 – Illés Akadémia U12 1–6 (1–2)
Illés Aka. U12.: Szalai-Horváth – Mórocz, Laczó, Szántó – Vert Zs., Hideg – Horváth V., Grádvohl, Papp M. Cserék: Moldován, Horváth Á. Vezetőedző: Takács Csaba
Gólszerzők: Papp M. (12.), Grádvohl (15., 52.), Horváth V. (45., 56.), Vert Zs. (57.)

Az első pillanatoktól kezdve védekezésre rendezkedtek be a hazaiak, így a derbi elején nagyon nehéz volt helyzetet kialakítaniuk Takács Csaba tanítványainak. Ettől függetlenül Papp Máté és Grádvohl Kristóf góljaival a 15. percben már 2–0-ra vezettek akadémistáink. A folytatásban egy pontrúgást követően szépítettek a kanizsaiak, így a szünetben csupán egygólos előnyben voltak a mieink.

Térfélcserét követően is jóval többet volt a labda a szombathelyieknél és ezúttal már lényegesen többször sikerült a széleken vezetett akcióknak köszönhetően megbontani a hazaiak védekezését. A találkozó hajrájára aztán lassan felőrölték ellenfelüket a vasi gyerekek (Horváth Valentin duplázott, Grádvohl meglőtte második gólját és Vert Zsolt is feliratkozott a góllövők közé), és végül 6–1 arányú győzelmet arattak.

Amit elterveztünk, azt nagyjából meg is valósítottuk. Elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével, bár azt sajnálom, hogy nem tudtuk kapott gól nélkül lehozni a meccset

– fogalmazott a találkozót követően Takács Csaba vezetőedző.