U11-eseink is legyőzték osztrák ellenfelüket

Jó iramú mérkőzést játszottak Joó Bálint tanítványai.

Az U11-es korosztályban is megmérkőzött egymással az Illés Akadémia és a JAZ-GU Süd együttese. Joó Bálint a Hende Noel, Guba Gál – Papp Olivér, Rajos Ádin, Novák Benett, Molnár Bálint, Sömenek Bálint, Dávid Marcell, Tóth Dávid, Dominek Ádám, Vigh Olivér, Práznek Soma összetételű keretet játszatta a mai napon. A játékidő 4X20 perc, a szabályok a Bozsik-torna szerint alakultak. Szép támadásokat vezettünk és sok gólt szereztünk.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, mi birtokoltuk többet a labdát, ellenfelünk magas védekezése ellenére jól oldottuk meg a labdakihozatalainkat, emellett pedig szép támadások végén gyönyörű gólokat szereztünk. Az első 20 perccel maradéktalanul elégedett lehetek. A második és a harmadik etap már kevésbé tetszett, ebben a két negyedben rossz felfogásban, több ki nem kényszerített hibával játszottunk és könnyű gólokat ajándékoztunk ellenfelünknek. Az utolsó 20 percben ismét az első negyedhez hasonló, kreatív, ötletes, kellően agresszív futballt mutattunk be. Egy jó iramú, és mindenképpen egy nagyon hasznos, tanulságos találkozón vagyunk túl