U11-eseink a pápaiakkal mérkőztek meg

80 perc volt a találkozó játékideje.

Felkészülési találkozón a Pápai ELC gárdáját látta vendégül az Illés Akadémia U11. Joó Bálint keretében Hende Noel, Guba Gál – Tóth Dávid, Novák Benett, Rajos Ádin, Sömenek Bálint, Papp Olivér, Vigh Olivér, Dávid Marcell, Práznek Soma, Molnár Bálint, Angler Noé, Németh Botond és Dégi Trisztán kaptak helyet.

A 4X20 perces mérkőzés első két felvonásában is sok helyzetet alakítottak ki a zöld-fehérek, ám ezek kihasználásában voltak még fennakadások. Aztán a harmadik és negyedik etapban már a fölényünk gólokban is megmutatkozott.

Szimpatikus, játékra törekvő csapat ellen játszhattunk egy kifejezetten hasznos mérkőzést. Amit kértem a gyerekektől, azt maradéktalanul viszontláttam a pályán, végig kezdeményezőek voltunk, sokat birtokoltuk a labdát. Hiányérzetem csak az első két negyedben való helyzetkihasználásunk miatt lehet. Aminek kifejezetten örülök, hogy látszott a gyerekeken, mennyire élvezik a játékot, és ez a legfontosabb