Több mint egy tucat gólt lőtt női U17-es csapatunk

Akadémistáink tizenegy góllal győzték le Pest megyei vetélytársukat.

Illés Akadémia-Viktória U17 – Astra HFC 13–2 (8–0)
Illés Aka.-Viktória U17: Szabó K. – Csáki E. (Németh Z., 46.), Sarang R., Pintér T., Farkas B. – Kleinert P., Kenesey K. (Egervölgyi L., 46.), Hajdú P., Csejtei E. (Harangi L., 46.) – Mesterházy I. (Gyócs-Németh, 84.), Szabó F. Vezetőedző: Győrffy Mátyás.
Gólszerzők: Mesterházy I. (3., 1–0; 29., 4–0), Csáki E. (13., 2–0; 26., 3–0; 31., 5–0; 38., 8–0), Csejtei E. (33., 6–0), Németh Z. (47., 9–0), Szabó F. (55., 10–1), Kleinert P. (77, 11–2), Pintér T. (80., 12–2), Gyócs-Németh Sz. (90., 13–2)

A Ferencvárostól elszenvedett, múltheti vereség után, ezúttal önbizalom-növelő győzelmet aratott leány U17-es csapatunk. A lányok már a kezdősípszótól határozottan játszottak, domináltak és Mesterházi Ivett már a 3. percben előnyhöz juttatta csapatunkat. A folytatásban különösen Csáki Eszter volt elemében, aki csak egy félidőt játszott ugyan, de így is négy gólig jutott. A második játékrész nem sikerült olyan jól, mint az első, de csapatunk tovább tudta növelni előnyét és végül tizenegy gólos különbséggel is megérdemelten nyert.

Szép támadásokat vezettünk és szép gólokat lőttünk. Az első félidőben tekintélyes előnyt szereztünk, hármat tudtam cserélni és azok is lelkesen szálltak be a játékba, akik korábban valamilyen okból kevesebb lehetőséget kaptak. A nagy akarás hibákat is szült, kaptunk két gólt, de összességében elégedett vagyok a hozzáállással és a mutatott játékkal is