Szoros meccseken van túl az Illés Akadémia U11

Nagy dicséret illeti minden játékosunkat!

Székesfehérváron játszották az U11-es korosztály észak-nyugati csoportjának egyik fordulóját, ahol az ETO FC Győr, a MOL Fehérvár FC és az Illés Akadémia vettek részt. Faggyas Milán és Vargovics Zsolt együttese Kiss Benedek – Poszavecz Lénárd, Hányi Bálint, Tóth Noel, Lajos Patrik, Bangó Benedek, Lengyel Ágoston, Németh Noel összeállításban utazott a királyok városába. Mindkét találkozó nagyon szoros volt: talán bővebb merítési lehetőség esetén másképpen is alakulhattak volna az eredmények.

Illés Akadémia U11 – ETO FC Győr U11 3–4 (0–1; 1–1; 1–0; 1–2)
Tóth N. (2), Kiss B.

MOL Fehérvár FC U11 – Illés Akadémia U11 4–3 (0–0; 1–0; 1–1; 2–2)
Tóth N. (3)

Egy cserével érkeztünk a mai mérkőzésekre, egy-egy találkozó 4X15 percig tartott – számunkra nem volt szünet a kettő között. Sajnos az első meccsen sérülés miatt megfogyatkoztunk, így majdnemhogy a 120 percet egy sorral játszottuk le, ráadásul a műfű árasztotta nagy meleg sem segített sem bennünket, sem ellenfeleinket. A gyerekek megcsinálták a megbeszélt dolgokat, a második meccsen éreztem, hogy a fáradtság rányomta a bélyegét a játékunkra. Hajszállal kaptunk ki mindkét találkozón, de a focink teljesen rendben volt. Mindenki összeszorított fogakkal, nagy energiákat mozgósítva játszott – a hozzáállásukkal maximálisan elégedett voltam. A szünetekben megbeszéltük a látottakat – a jó dolgokat kiemeljük, a javítanivalókra felhívjuk a figyelmet. Összességében jó napot zártunk, jövő héten pedig jön a folytatás hazai környezetben

– értékelt a tornát követően Faggyas Milán.