Rendesen kihajtották magukat a gyerkőcök

Valamennyi játékosunk hét mérkőzésen léphetett pályára.

Nyolc egyesület képviseltette magát a Király Sportlétesítményben megtartott harmadik regionális Bozsik-tornán. Így az Illés Akadémia U7-es fiataljai a házigazdákon kívül az ETO FC Győr, a Mosonmagyaróvár, a Gyirmót SE, a Veszprém SE, a ZTE FC, valamint a Sárvár FC utánpótlásával nézhettek farkasszemet. Szabó Róbert edző a mai napon a Németh Olivér, Markó Hunor, Pungor Dominik, Mihályfi Milán, Mersich Máté, Szabó Olivér, Kummer Csanád, Szovák Marcell, Wirth Koppány, Szárnyas Marcell, Polgár Kornél, Novák Dominik és Pupp Arnold alkotta 13 fős keretre számíthatott.  Minden egyesület két-két U7-es csapatot indított, ebből adódóan valamennyi gárda 7×10 percet tölthetett a pályán.

Nagyon hasznos, tanulságos, és jó iramú mérkőzéseket játszottak a gyerekek. Megtapasztalhatták például, hogy ha nem támadják meg az ellenfelet, akkor bizony gólt fognak kapni. És ez igaz fordítva is. Ha minket nem támadnak meg, akkor nekünk kell kapura rúgni, és mi fogunk gólt szerezni. Ez csak egy kiragadott dolog a sok közül, amire figyelni kell majd a gyerekeknek a mérkőzések során. Összességében mindenkivel meg voltam elégedve. Senki nem jött le úgy a pályáról, hogy ne fáradt volna el, és ne tett volna meg mindent a jobb szereplésért addig, amíg a pályán volt

– foglalta össze tapasztalatait Szabó Róbert.