Nyolc gólt rúgott az U17-es csapatunk

Fölényes győzelmet aratott Sátori Barnabás együttese. Tama Gergő négyszer villant!

Illés Akadémia U17 – Paksi FC U17 8–1 (5–1)
Illés Aka. U17.: Simon B. – Tóth K., Szabó B. (Vert, 62.), Kozári – Németh Á. (Váncsa, 46), Vígh (Kovács P., 60.), Tama G., Horváth H. – Horváth K. (Horváth B., 62.), Kállai Z., Iván (Rózsa, 60.). Vezetőedző: Sátori Barnabás
Gólszerzők: Tama G. (4), Kállai Z. (2), Horváth K., Rózsa.

Remekül kezdte a mérkőzést Sátori Barnabás legénysége, ugyanis az első 25 percben négyszer vették be akadémistáink a Duna-partiak kapuját. A gólokon Tama Gergő és Kállai Zalán osztozott meg testvériesen: mindketten kétszer-kétszer zörgették meg a vendégek hálóját. Ugyan a 29. minutumban szépítettek a paksiak, de Horváth Krisztián még a félidő vége előtt visszaállította a négygólos különbséget.

Térfélcsere után is fölényben maradtak a mieink és még úgy is növelni tudták az előnyüket, hogy egy 11-est elhibáztak. A vége így is 8–1 arányú győzelem lett.

A héten gyakorolt dolgokat viszontláttam a srácoktól. Szerintem ilyen arányban is megérdemelten nyertünk egy szimpatikusan futballozó ellenféllel szemben

foglalta össze a történéseket Sátori Barnabás vezetőedző.