Mindkét mai meccsét megnyerte az Illés Akadémia U11

A partiumi túra első napján két aradi csapattal játszottak Biegner Dániel tanítványai.

A Biegner Dániel vezette Illés Akadémia U11 Sóvári Dávid – Fazekas Bruno, Jáger Noel, Német Ádám, Németh Levente, Novák Bence, Rajtosics Marcell, Pető-Takács Botond, Varga Vince Lőrinc, Babos Kolos, Wilcsek Roland, Szukics Alex összetételben szerepelt a mai találkozókon, ahol 6+1-es felállásban játszottak a csapatok. Az elsőn az UTA Arad volt az ellenfél, a helyszín pedig a vértanúk városa, a felület műfű. A 3X25 perces mérkőzés 11 gól született: 6–5-re a zöld-fehérek győztek. Délután aztán Szentleányfalvára (Sanleani) buszozott a társaság. Itt 3X20 perc volt a játékidő, az ellenfél pedig az ACS Viitorul Arad. Az egygólos különbség most is megvolt, és most is a mi javunkra: 3–2-re diadalmaskodtunk – ezúttal füves pályán.

Az egész nap során 135 percet töltöttek a pályán a gyereke, ami ebben a korban nagyon magas szám. Mindkét mai ellenfelünk jó erőt képviselt, élvezetes találkozót játszottunk velük! A délelőtti meccs volt valamivel nehezebb, ők voltak talán a minőségibbek. A délutáni meccs a szívről és az akaratról szólt: ekkor fáradtan tudunk jó játékot produkálni. A teljes nap a gyerekek fejlődését szolgálta! A foci minden elemében remek produkciót nyújtottunk – külön örömteli, hogy ezt nem csak én láttam így, hanem a visszajelzések alapján tetszett a vendéglátóinknak a teljesítményünk. Az U17-es csapatnak köszönjük a délutáni támogatást és szurkolást

– mesélt a nap eseményeiről Biegner Dániel.