Jól teljesítettek U8-asaink

Pados József tanítványainak mindössze egy-egy mérkőzés elején voltak kisebb hullámvölgyei.

Mosonmagyaróváron rendezték meg az U8-as korosztály számára az idei második regionális Bozsik-tornát, melyen akadémiánk a Fazekas Benedict, Francsics Máté, Gyöngyösi Ruben, Horváth Ábel, Kárász Miron, Könye Gergő és Nagy-Szabó Benett Péter alkotta kerettel vett részt. A mieink a hazai MOTIM gárdájával kezdtek, majd a Gyirmót, a Király SE és az ETO FC Győr következett. A mérkőzések egyenként 18 percesek voltak.

A 3. és 4. mérkőzés első 5-6 percét leszámítva jók voltunk. A többi játékidőben agresszívan, bátran és kifejezetten jól játszottunk. Az 1:1, és a 2:1 elleni szituációk döntő többséget jól oldottuk meg, labdavesztés után egyből visszatámadtunk. Ha az ellenfél térfelén jobban odafigyelünk a technikai kivitelezésre, akkor több gólt is szerezhetünk volna. A labdakihozatalt nyomás alatt is tudtuk alkalmazni. Ezt a játékot kell kitolni az egész tornára, akkor topjátékosok lesznek. De ne felejtsük el, hogy gyerekekről beszélünk. Örömmel jönnek focizni és szabadidejükben is szívesen játsszák ezt a sportot

– összegezte tapasztalatait Pados József.