Isten éltessen sokáig, Ramira!

Isten éltessen sokáig, Ramira!

Ma ünnepli 17. születésnapját Harmath Ramira Emma! 

Ramira 2009. június 23-án született Szombathelyen. A sárvári Foci FC-ben volt először igazolt labdarúgó, majd a Viktóriához került Szombathelyre, 2022 nyarán pedig az Illés Akadémiára. Első meccsét országos bajnokságban 2022. augusztus 21-én játszotta, az MTK vendégeként 8–4-re kaptunk ki. Első nagypályás találatát a Diósgyőr ellen szerezte 2023. február 25-én: 2–1-re győztünk! A 2023/2024-es idényben az U15-ösökkel, míg a következő szezonban az U17-esekkel lett második. Aztán idén már bajnoki címet ünnepelhetett az U17-esek között és négy, U19-es pályára lépése azt is jelentette, hogy a legidősebb utánpótlás-korosztályban pedig bronzérmesnek vallhatja magát. A mai napig 109 alkalommal húzta magára a zöld-fehér mezt és ezeken 9 gólt szerzett. 

Ramirát kikérdeztük születésnapja alkalmából, hogy még jobban megismerhessük őt! 

Mi volt a jeled az óvodában?

Esernyő. 

Mi a kedvenc ételed?

A hamburger.

Milyen becenéven szólítanak a társaid?

Rami. 

Ki mellett ülsz az öltözőben?

Sipos-Kiss Virág és Beksi Dalma.  

Mi a kedvenc tantárgyad? 

A testnevelés. 

Mi a legjobb tulajdonságod?

Segítek, akinek csak tudok! 

Mi a leginkább pozitív tulajdonságod a futballpályán?

A hibáimat igyekszem minél hamarabb kijavítani.  

Mi az a tulajdonságod a pályán, amin javítanál?

Hogy végig nyugodt maradjak.  

Mire vagy a legbüszkébb?

A csapatom idei teljesítményére és az egyéni fejlődésemre!