Ma ünnepli 17. születésnapját Harmath Ramira Emma!
Ramira 2009. június 23-án született Szombathelyen. A sárvári Foci FC-ben volt először igazolt labdarúgó, majd a Viktóriához került Szombathelyre, 2022 nyarán pedig az Illés Akadémiára. Első meccsét országos bajnokságban 2022. augusztus 21-én játszotta, az MTK vendégeként 8–4-re kaptunk ki. Első nagypályás találatát a Diósgyőr ellen szerezte 2023. február 25-én: 2–1-re győztünk! A 2023/2024-es idényben az U15-ösökkel, míg a következő szezonban az U17-esekkel lett második. Aztán idén már bajnoki címet ünnepelhetett az U17-esek között és négy, U19-es pályára lépése azt is jelentette, hogy a legidősebb utánpótlás-korosztályban pedig bronzérmesnek vallhatja magát. A mai napig 109 alkalommal húzta magára a zöld-fehér mezt és ezeken 9 gólt szerzett.
Ramirát kikérdeztük születésnapja alkalmából, hogy még jobban megismerhessük őt!
Mi volt a jeled az óvodában?
Esernyő.
Mi a kedvenc ételed?
A hamburger.
Milyen becenéven szólítanak a társaid?
Rami.
Ki mellett ülsz az öltözőben?
Sipos-Kiss Virág és Beksi Dalma.
Mi a kedvenc tantárgyad?
A testnevelés.
Mi a legjobb tulajdonságod?
Segítek, akinek csak tudok!
Mi a leginkább pozitív tulajdonságod a futballpályán?
A hibáimat igyekszem minél hamarabb kijavítani.
Mi az a tulajdonságod a pályán, amin javítanál?
Hogy végig nyugodt maradjak.
Mire vagy a legbüszkébb?
A csapatom idei teljesítményére és az egyéni fejlődésemre!