Hatan játszottak mindegyik találkozón

U19-es csapatunk ott van a felsőházban!

Az Illés Akadémia U19 őszéről Horváth András vezetőedző adott jellemzést. Emellett megvizsgáltuk, mit mutatnak a számok a zöld-fehérek teljesítményéről. A mieink a 11 találkozóból ötször győztek és ötször kaptak ki, mindössze egyszer játszottak döntetlent. A nagyon sűrű középmezőnyben így a 8. helyet szerezték meg, mindössze két pontra voltunk a negyedik pozíciótól.

Hatan mind a 11 mérkőzésen pályára léptek, közülük Kovács Bence egy percet sem hiányzott! Kovács Péter és Mayer Gergő 980-980, Szvoboda Dániel 844, Pruska Dániel 516, míg Mozsár Dávid 422 percet töltött a játéktéren. Tíz meccsen játszott Tama Gergő (515) és Ötvös Gábriel (432), míg kilencet – és annak mindegyikén végig szerepelt – Frák Marcell (810). Ugyancsak 9 találkozója volt Horváth Józsefnek (703) és Udvardi Ádámnak (382). Halász Martin 8 (692), Mohos Barnabás (426) és Bonyhárd Attila (262) 7-7, Kovács Martin 6 (540), Zsédely Bence 5 (281), Molnár-Végh Marcell (360) és Stifter Patrik (253) 4-4, Kozári Norbert 3 (196), míg Katona István 2 (131) mérkőzésen játszott. Egy meccse volt Pataki Rolandnak (90), Bolla Bálintnak (33), Wolf Gergőnek (22) és Smeringa Eriknek (10). Kerettag volt, de nem lépett pályára Váncsa Máté, Sabia Rocco és Stefanich Mirkó.

25 alkalommal kaptunk sárga lapot. Halász Martin 7-et, Kovács Bence, Szvoboda Dániel és Mayer Gergő hármat-hármat, Horváth József kettőt, míg Frák Marcell, Bonyhárd Attila, Kovács Péter, Mohos Barnabás, Bolla Bálint, Zsédely Bence és Kovács Martin egyet-egyet. A kiállítás sorsára jutott egy-egy alkalommal Horváth József és Mohos Barnabás.

A házi góllövőlistára hatan iratkoztak fel. Négy-négy gólt szerzett Tama Gergő és Mohos Barnabás, háromszor volt eredményes Pruska Dániel. Egy-egy találat fűződik Szvoboda Dániel, Horváth József és Ötvös Gábriel nevéhez.

A tavaszi küzdelmek során a Ferencváros, a Vasas, az ETO FC Győr, a Puskás Akadémia, az Újpest FC, a Honvéd-MFA és a Pécsi MFC ellen szerepelünk majd az U19-es bajnoki cím megszerzéséért.