Hasznos meccset játszottunk Győrben

Az ETO FC csapata ellen létek pályára U8-as akadémistáink.

Betegségek, valamint az U7-es korosztályunk teremtornája miatt kissé szűkös kerettel utazott Pados József legénysége Győrbe, hogy az ETO FC U8-as csapatával mérje össze a tudását, felkészültségét egy 4×20 perces mérkőzés keretében. Focistapalántáink  közül Francsics Máté, Gyöngyösi Ruben, Henc Dénes, Horváth Ábel, Könye Gergő, Majoros Márk lépett pályára a két zöld-fehér egylet összecsapásán.

Kicsit megfogyatkozva, de annál lelkesebben játszottak a gyerekek.

Az eredményt nem számoltuk, de összességében elégedett vagyok a látottakkal, a második negyedet leszámítva. Abban nagyon sok volt a pontatlanság, gyorsan szabadultunk a labdától. A visszatámadás nem működött és túlságosan csak a támadásra koncentráltunk. A többi negyedben tetszett a labdakihozatal, a létszámelőnyös szituációkat többségében jól oldották meg a gyerekek. Bátran felvállaltuk az egy az egy elleni szituációkat támadásban és védekezésben is. Nagyon hasznos volt számunkra ez a mérkőzés, köszönjük a győriek vendéglátását