Egy gól döntött a pápai lányok javára

U14-es leánycsapatunk 1–0-s vereséget szenvedett a regionális, háromnegyedpályás bajnokság Északi-nyugati csoportjának tabelláján a harmadik helyen álló ellenfelétől.

Illés Akadémia-Viktória U14–Pápai ELC U14 0–1 (0–1, 0–0, 0–0)
Illés Aka.-Viktória U14:
Szigeti A. – Imre B., Gulyás Dzs., Anderle M. – Első H., Harmath R. – Szélessy H., Kovács L., Gulyás L. Edző: Luki András

Tipikus őszi időjárás fogadta a csapatokat október utolsó hétvégéjén U14-es leányaink és a Pápai ELC összecsapásán. Már a találkozó elején érződött, hogy minden labdáért meg kell majd küzdeni a feleknek, sok párharc tarkította a találkozót. Az első harmad végén aztán egy kiugratás után megszerezte a vezetést a Pápa, így egygólos vendég előnynél jöhetett a pihenő (0–1). A folytatást is a mezőnyjáték, a küzdelem jellemezte. Láttunk egy-két távoli lövést, de kombinatív játék egyik csapatnál sem volt érezhető. A lányok mentek előre becsülettel, nem tettek le a pont, pontok szerzéséről, ezúttal azonban érintetlen maradt a pápai háló, a vendégek három ponttal távozhattak az Illés Akadémiáról.

Küzdelmes, hajtós, döntetlen színezetű mérkőzést vívtunk. Nem a szép, látványos játék jellemezte az összecsapást, ez sokkal inkább hajtós, brusztolós találkozó volt. A lányok nagyot harcoltak, küzdöttek, a hozzáállásukért mindenképpen dicséret illeti őket