Bátor és felszabadult futball

Az Illés Akadémia U9 a pápaiakat fogadta.

A Pados József által irányított Illés Akadémia U9 felkészülési mérkőzésen fogadta a Pápai ELC hasonló korosztályát. A gyerekek 4X20 perces találkozót játszottak 6+1-es felállásban. A zöld-fehérek keretéből Fazekas Benedict, Gyöngyösi Ruben, Gyulovics Milán, Henc Dénes, Kárász Miron, Kontics Vencel, Könye Gergő, Nagy-Szabó Benett Péter, Puskás Márton, Sákovics Milán, Vincze Hunor és Czeglédi Dávid lépett pályára.

Az első pár perc nehezen indult, utána viszont uraltuk a mérkőzést. Szép támadásokat vezettünk, egyénileg és csapatszinten is kreatívok voltunk. A védekezésünk is rendben volt. A labdakihozatalnál voltak hibáink, kevés volt a labda nélküli mozgás. Kicsi hullámvölgy a harmadik negyedben következett be, ott fáradtabban mozogtak a gyerekek. Az utolsó 20 perc is tetszett, ismét nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. Összességében elégedett lehetek a gyerekekkel, végig bátran, felszabadultan játszottak. A fejlődésük szempontjából ismét egy hasznos edzőmérkőzést játszottunk