U9-eseink kiváló produkcióval rukkoltak ki

Hujber Gábor együttese Kaposváron szerepelt.

Az Illés Akadémia U9 Mándli Marcell, Baráth Olivér, Giliczó Balázs, Majoros Márk, Kovács Levente, Farkas Dominik, Horváth Levente, Tóth Zsombor, Pluska Witold, Magyar Zalán összeállításban szerepelt a bajnoki fordulóban. Ellenfeleink a Kaposvári Rákóczi, a Ferencváros és a Főnix-Gold FC csapatai voltak. Az eddigi tornákhoz képest több játékidő állt a gyerekek rendelkezésére, hiszen a szokásoshoz képest ma 4X10 perces volt egy mérkőzés, így a mai játékidőnk 120 perc volt. A mai teljesítményünkre büszkék lehetünk: a Ferencváros ellen szoros vereséget szenvedtünk, ám a fehérvári és a kaposvári csapatot nagy különbséggel sikerült legyőznünk.

A mai tornával nagyon elégedett vagyok! A hozzáállásunk is és a teljesítményünk is a tavaszi legjobbak közé tartozott! A védekező feladatainkkal már a múlt tornán is elégedett voltam, ám ezúttal támadásban mutattunk kiemelkedő teljesítményt. Az eddigi tornákon a helyzetkihasználásunkkal volt a legnagyobb problémánk, ám ma ez tökéletesen működött. Sok energiát fektettünk az elmúlt hetekben erre a területre, és az igazság – miszerint a munkának mindig meglesz a gyümölcse – ma is beigazolódott. A kapusaink is kiemelkedően teljesítettek, részt vettek a labdakihozatalban, illetve szép védéseket mutattak be. Gratulálok a gyerekeknek, kiváló teljesítmény volt