U10-eseink kiváló meccseket játszottak

A támadójátékunk szemre is tetszetős volt.

Baráth Olivér, Mándli Marcell, Pluska Witold, Majoros Márk, Kovács Levente, Magyar Zalán, Farkas Dominik, Giliczó Balázs, Horváth Levente, Komondi Noel, Tóth Zsombor, Bencs Máté összeállítású kerettel dolgozhatott a mai bajnoki fordulóban Hujber Gábor vezetőedző. A Zalaegerszegi TE FC, a Király SE és a Veszprémi FC USE csapatai ellen játszottunk 3X30 perces mérkőzéseket. Az első mérkőzésen döntetlent játszottunk, a másodikon nagy különbséggel győztünk a Veszprém ellen, míg zárásként szoros mérkőzésen kaptunk ki a rendező ZTE együttesétől.

A mai tornán az első 10 percet leszámítva jó teljesítményt nyújtottunk. Az első mérkőzés első felében sajnos lassan és figyelmetlenül játszottunk, főleg a labdakihozatalban voltunk pontatlanok, ám ezen a mérkőzésen az utolsó 15 percben már domináltunk, támadásban szépen felépített akciókat vezettünk. A Veszprém ellen sok gólt szereztünk, és magabiztosan hozták a meccset a gyerekek. A ZTE elleni meccsünkre viszont nagyon büszke vagyok! A mérkőzés nagy részében már a letámadásaink során sok labdát szereztünk, és kellően agresszívak voltunk, egy igazi Hali–Zete-meccset játszottunk. Sajnos most még az egyénileg kiemelkedő zalaegerszegi támadók ellen az 1:1 szituációkban alulmaradtunk, de ennek ellenére a csapat együttes védekezése sokat fejlődött, a labdakihozatalaink pedig ezen a mérkőzésen voltak a leghatékonyabbak. A támadójátékunk szemre is tetszetős volt, sajnos kevés helyzetet rúgtunk be, de ebben is nagy előrelépésre számítok néhány hónap, valamint sok-sok ehhez hasonló kiélezett meccsel a hátunk mögött! Gratulálok a gyerekeknek