U 16 VÁLOGATOTT :Kovács Tamás,Medgyes Zoltán,Gyõrffy Mátyás,Tamás Krisztián,Vlasics Dániel-elsõ mérkõzésen gyõzelem !

2011.05.23-29 között az Olaszországban megrendezésre kerülõ „CIOCIARIA”nemzetközi tornára kaptak válogatott behívót.

Találkozás:2011.május 22,vasárnap,12.00. FTC HOTEL a Népligetben.

2011. 05. 24.

Gyõzelemmel kezdett Rómában az U16-os válogatott

A magyar U16-os válogatott a héten a római Ciociara tornán vesz részt. Az elsõ mérkõzésen 5-1-es gyõzelmet aratott együttesünk.

A Pisont István vezette U16-os válogatott egy korosztállyal feljebb szerepel a viadalon, vagyis ellenfeleinket 17 éves futballisták alkotják, a torna csoportkörében 2×30 perces meccseket játszanak a csapatok. A mieink az elsõ napon az Artino gárdája ellen léptek pályára, válogatottunk ötletesen, szellemesen játszva 1-1-es félidõ után 5-1-re legyõzte ellenfelét. Szabó Bence a második félidõben mesterhármast ért el, valamint Medgyes Zoltán és Pataki Zsolt is eredményes volt.

A válogatott a Reggina ellen folytatja szereplését, majd az ír Shamrock Rovers elleni mérkõzésen zárja a csoportkört.

Magyarország – Artino 5-1 (1-1)

Magyarország: Dániel Csaba – Baksa Dénes, Kovács Tamás, Pataki Zsolt, Tamás Krisztián – Medgyes Zoltán (Nagy Dominik), Fényes Szabolcs, Kalmár Zsolt (Szalánszki Bálint) – Vlasics Dániel (Tóth László), Farkas Zoltán (Vörösbaranyi Armand), Popgeorgiev Pantelis (Szabó Bence)