Tizet rúgott az U9-es csapat

Hujber Gábor és Balogh Bence tanítványai jól bírták a nagy meleget.

A mai székesfehérvári túra harmadik korosztályaként az U9-esek játszottak a MOL Fehérvár csapatával. A 4X20 perces mérkőzésen a nagy meleg ellenére végig jó iramot mentek a gyerekek, és 10–5-re diadalmaskodtak. Az Illés Akadémia csapata Hende Noel, Kalmár Kornél, Menyhárt Amin, Novák Benett, Papp Olivér, Rajos Ádin, Tóth Dávid, Vígh Olivér összeállítással lépett pályára.

Ezen a mérkőzésen egy agresszív és labdabiztos csapat ellen tudtuk gyakorolni a labdakihozatalt és a támadásépítést. Nagyon tetszett, hogy a csapat minden tagja végig agilisan ment bele a párharcokba, ezért sok labdát tudtunk szerezni, amiből több formás támadást vezettünk. Ráadásul ezekből gyönyörű találatokat értünk el! A dicséret jár mindenkinek, hiszen a nagy melegben végig motiváltan játszottak és kiadtak magukból mindent. A fejlődésünket nagyban segítette ez a mérkőzés, egyre több játékelemben és játékhelyzetben hoznak jó döntést a srácok! Az ilyen nehéz ellenfelek ellen bizonyosodik be még inkább, hogy a minőségi munkánk egyfajta befektetés, így a gyerekek fejlődése folyamatos marad

– nyilatkozta Hujber Gábor a mérkőzést követően.