Tanulságos bajnoki fordulón van túl U11-es csapatunk

Egy huzamban 144 percet játszottak Biegner Dániel tanítványai.

A Budapest Honvéd otthonában rendezett tornán Sóvári Dávid, Pálla Norbert – Babos Kolos, Szukics Alex, Jáger Noel, Károlyi Levente, Török Balázs, Német Ádám, Varga Vince Lőrinc, Giliczó László és Pető-Takács Botond alkotta az Illés Akadémia U11-es csapatának keretét. Biegner Dániel legénysége az erőfelmérőn négy, egyenként 2X18 perces mérkőzésen lépett pályára. Az első ellenfél a házigazda egylet volt, majd azt követően a Diósgyőri VTK, a Monor, valamint a Debreceni VSC együtteseivel meccseltek a mieink.

Küzdelmes, szoros mérkőzéseket játszottunk. Sajnos valamennyi meccsünket az általunk elkövetett pontatlanságok, hibák döntötték el az ellenfeleink javára. Nagyon színvonalas volt a torna, amin kifejezetten erős csapatokkal mérkőzhettünk meg. Ez így kiváló erőfelmérő volt nekünk. Láthattuk, hogy ilyen szinten, ilyen nyomás alatt hogyan kell futballozni. Egy huzamban 144 percet játszottunk pihenő nélkül, ami szinte emberfeletti ebben a korban. Az első, valamint az utolsó 18 percet leszámítva nem vagyok elégedett sem a játékunkkal, sem az eredményességünkkel. Nagyon tanulságos volt a mai nap. Remélem valamennyi játékosunk komoly motivációt merít majd ebből. Sokat kell fejlődnünk és fejlődni is fogunk

– nyilatkozta a tornát követően Biegner Dániel.