Szép siker a Rapid otthonában

Bécsben győzött az Illés Akadémia U11.

Biegner Dániel együttese a Sóvári Dávid, Torma Levente – Németh Levente, Novák Bence, Német Ádám, Varga Vince Lőrinc, Fazekas Bruno, Jáger Noel, Pető-Takács Botond, Szukics Alex, Rajtosics Marcell, Babos Kolos, Török Balázs, Károlyi Levente összetételű kerettel dolgozott. A két zöld-fehér egylet 3X20 perces mérkőzésben egyezett meg, aztán a végén még 10 percet ráhúztak a felek, így az Illés Akadémia 6–4-re győzött. A góljainkon Jáger Noel (2), Németh Levente, Varga Vince Lőrinc, Károlyi Levente és Babos Kolos osztoztak.

A mai napon a két korosztály három pályán játszott egyszerre, így mindenki sok időt tölthetett a pályán. Örültem a szervezésnek, ugyanis a „vegyes”, azaz U10-U11-es csapatokban szereplők is megfelelő játékpercet tudhattak le. Labdabirtoklásban és szervezésben is jól néztünk ki, tetszett, ahogy játszottunk, domináltunk az egész találkozó során. Ha kellett, akkor pedig foggal-körömmel védtük a kapunkat és mindenki 100%-ot adott. Szép eredménnyel párosult a játékunk – azonban az eredmény számomra mindig másodlagos. A 3X20 perc után még 10 percet ráhúztunk, pedig a bécsieknek teljes sorcseréjük volt. Fáradt lábakon is jó megoldások jöttek elő, ez pedig külön öröm számomra

– mondta Biegner Dániel a találkozó után.