Sok helyzetet dolgoztak ki U8-asaink

Hat csapat szerepelt a veszprémi erőfelmérőn.

Az U8-as regionális bajnokság őszi szezonjában a negyedik fordulót rendezték Veszprémben, ahol a hazaiakon kívül az Illés Akadémia, a Mosonmagyaróvár, az ETO FC Győr, a Gyirmót, valamint a Király SE fiataljai léptek pályára.  Pados József ezúttal a Fazekas Benedict, Francsics Máté, Gyöngyösi Ruben, Henc Dénes, Horváth Ábel, Kárász Miron, Könye Gergő, valamint Nagy-Szabó Benett Péter alkotta keretre számíthatott. A résztvevő együttesek párhuzamosan 3 pályán játszották a mérkőzéseket, melyek egyenként  16-16  percen át tartottak.

A mai nap sok volt a pontatlanság az ellenfél kapuja előtt, nem voltunk elég élesek a befejezésnél. Az agresszivitást is hiányoltam sok esetben, leginkább a letámadásnál, az ellenfél térfelén történő labdaszerzésnél. Pozitív volt a sok kidolgozott helyzet és sok szép egyéni megoldást is láttam támadásban. Ilyen ellenfelekkel szemben rá vagyunk kényszerítve a gyors játékra, ezekből tudunk tanulni. Örülök, hogy szépen felveszik a mérkőzések ritmusát a gyerekek a nyári teljesítményükhöz képest

– összegezte tapasztalatait Pados József.