Rangos csehországi tornára utazott a 2003-as csapatunk

Ma délben útnak indult Malesovba csapatunk a Memorial Fr.Lhotáka tornára. Prágai klubok -Sparta, Slavia, Dukla ,-mellett szlovák csapatokkal mérkőznek meg holnap.

Skupina MODRÁ:

 
AC SPARTA  PRAHA
     FK  MLADÁ BOLESLAV

     SK  MALEŠOV & FK ČÁSLAV sdružený tým

     1.FK  PŘÍBRAM 

ILLES Akademia SZOMBATHELY (HU)                                     

Skupina  ČERVENÁ :

 

       ŠK  SLOVAN  BRATISLAVA (SR)                                                         

       SK  SLAVIA  PRAHA

       FK  DUKLA   PRAHA                                                 

       FC  SLOVAN  LIBEREC

       FC BANÍK HN PRIEVIDZA & HANDLOVÁ ( SR )

 

 

Hraje se 1 x 20 min..

                         Hřiště  č.1

Začátek zápasu

Hřiště  č.2

 

SK  MALEŠOV & FK ČÁSLAVILLES  Akademia

                                                   :

 

8:45 – 9:05

 

DUKLA PRAHA  – BANIK HORNÁ NITRA

                                   :

 

MLADÁ BOLESLAV  –  SPARTA  PRAHA

:

 

 9:05 – 9:25

 

 

  SLAVIA  PRAHA    –  SLOVAN  LIBEREC

                                  :

 

SK  MALEŠOV & FK ČÁSLAV –  PŘÍBRAM

                                :

 

 9:25 – 9:45

 

 

  SLOVAN BRATISLAVA   –  DUKLA PRAHA

                                            :

 

 

BANIK  HORNÁ NITRA – SLAVIA PRAHA

                                        :   

9:45 -10:05

 

ILLES AKADEMIA    –   MLADÁ  BOLESLAV

                                      :

 

SLOVAN LIBEREC – SLOVAN BRATISLAVA          :        

 

10:05-10:25

 

 

         

          PŘÍBRAM   –  SPARTA  PRAHA

                              :

 

 

SK MALEŠOV & FK ČÁSLAVMLADÁ BOLES.

                                                 :   

               

10:25-10:45

 

 

DUKLA PRAHA    –     SLAVIA PRAHA

                               :

 

  ILLES  AKADEMIA   –   SPARTA  PRAHA

                                            :

10:45-11:05

 

BANIK  HORNÁ NITRA – SLOVAN BRATIS.

                                        :  

 

     SLOVAN LIBEREC – DUKLA PRAHA

                                      :      

 

11:05-11:25

 

 

 

             PŘÍBRAM    –   MLADÁ BOLESLAV

                                 :

 

 

SLAVIA  PRAHA – SLOVAN BRATISLAV

                                       :

                 

11:25-11:45

 

 

SK MALEŠOV & FK ČÁSLAV – SPARTA  PRAHA

                                                  :

 

    BANIK HORNÁ NITRA        LIBEREC

                                               :                                    

11:45-12:05

 

 

          ILLES  AKADEMIA   –  PŘÍBRAM

                                            :

Kiírás és sorsolás