Németh Adéllal végig a pályán hosszabbította meg „A”-ligás tagságát a női U19-es válogatott

Növendékünk az észak-írek elleni 1–1-es döntetlen alkalmával is együttesünk csapatkapitánya volt.

Utolsó mérkőzését játszotta az Eb-selejtező sorozatban női U19-es válogatottunk, amely az észak-ír nemzeti csapat ellen zárta szereplését. Szarvas Alexandra tanítványai két szoros találkozóval a hátuk mögött várhatták az összecsapást: Olaszországtól 2–1-es, míg a korábbi elődöntős franciáktól 1–0-s vereséget szenvedtek. Akadémiánk növendéke, Németh Adél az olaszok elleni találkozóhoz hasonlóan ezúttal is a kezdő sípszótól a pályán volt, ráadásul ismét ő viselhette a csapatkapitányi karszalagot.

A mieink meglehetősen kapkodóan, sok hibát vétve kezdték a találkozót, a 25. percben pedig egy oldalszabadrúgás után meg is szerezte a vezetést ellenfelünk. Szerencsére gyorsan tudtunk reagálni, ennek köszönhetően tíz perccel később Sinka Napsugár szintén egy szabadrúgás után egalizált, az első negyvenöt perc után 1–1 állt az eredményjelző táblán. A folytatásban inkább a mi akaratunk érvényesült, birtokoltuk a labdát, helyzeteket dolgoztunk ki, a 90. percben viszont tíz főre fogyatkoztunk. A kiállítás már nem osztott, nem szorzott, az 1–1-es pontosztozkodás pedig azt jelentette, hogy a női U19-es válogatott jobb gólkülönbségének köszönhetően megszerezte a csoport harmadik helyét és tavasszal is az „A” jelű ligában folytathatja Eb-selejtezős szereplését.