Négy nap alatt másodszor is játszott Nyári Olivér

Az U15-ös válogatottunk döntetlenül végzett.

A felvidéki városokban megrendezett Négy Nemzet Tornáján szerepelt a magyar U15-ös válogatott – soraiban az Illés Akadémia növendékével, Nyári Olivérrel. Az első találkozón, a rendező Szlovákia ellen végig a pályán volt játékosunk.

A torna harmadik fordulóját, a Finnország–Magyarország-találkozót Dunaszerdahelyen rendezték. A szombathelyi ballábas játékos ezúttal 20 percet játszott. Beállásakor 1–1 volt az eredmény: bal oldali védő pozícióba érkezett, ekkortól kezdve a finnek gólszerzője, a jobbszélső már nem tudott Olivér mellett kibontakozni. A támadásokban is szerepet kapott növendékünk, keresztlabdái pontosak voltak, ám újabb gól már nem született, így döntetlennel zárult a mérkőzés.

A május 1-jén kezdődő edzőtábor és torna ezzel a mérkőzéssel ért véget, így Olivér is hazatérhetett ma délután.

Forrás: futbalsfz.sk