2009.02.27.ZTE II-Illés NB III 2:2(2:1)

Gólszerzõ:Rácz,Simon,

Összeállítás:Mursits-Szvoboda,Bezdi,Berning,Devecserí-Udvardi,Michael,Molnár Z.-Bonifert,Simon A.Rácz,

Csere:Treznai,Szalay R.Grósz,Horváth D.

Jóiramú mérkõzésen,amíg a felnõtt csapat játékosai a pályán voltak fölényben játszott a csapatunk.A 60.perc cseréi után kiegyenlítetté vált a mérkõzés ,s a ZTE egyenlített.

Illés NB III-Répcelak 2:1

Illés NB III -Kohfidisch 1:2

Illés NB III -SC Waltersdorf 0:0

ZTE II-Illés NB III 2:0

2009.02.25.Akadémia,Illés NB III-Répcelak 2:1

Gólszerzõ:Szalai R.,Lippai,

Összeállítás:Mursits-Tar,Bezdi,Nagy B.Molnár Z.-Kalász,Radó,Szakály A.-Ugrai,Czafit,Gyurján-

II.félidõ:Kurucz-Szvoboda,Treznai,Jagodics,Berning-N’Semi,Udvardi,Burcsik-Horváth D.Grósz,Szalai R.-

Csere:Baranyai ,Lippai,Király,Major,

Bombagólok mérkõzése volt.A „csak” akadémiásokkal felálló csapat jobb helyzetkihaszálásának köszönhetõen megérdemelten nyert.

2009.02.20. Akadémia,  Illés NB III -Kohfidisch 1:2

Összeállítás: Mursics-Baranyai,Bezdi,Jagodics,Devecseri,-Burcsik,Udvardi-Michaell(Dancsecs),-Horváth D.,Rácz(Grósz),Szalai R.(Király)

Jó:Bezdi,Jagodics,Michaell,Rácz Akadémia,2009.02.14.,  Illés NB III -SC Waltersdorf 0:0

A felnõtt játékosokkal megerõsített csapatunk a mezõnyben teljesen egyenrangú ellenfele volt a jóképességû osztrák csapatnak.

Összeállítás: Mursits-Tar,Nagy B.Csiba,Farkas-Kalász,Kovács I.,Iszlai-Bonifert,Nagy G.Rácz,

Csere:Szakály,Molnár Z.Nemes,Czafit,Gyurján,

Agresszív ellenféllel szemben meddõ mezõnyfölényben pontatlan befejezésekkel igazságos döntetlen született.

Zalaegerszeg,2009.02.13., ZTE II-Illés NB III 2:0*Link

Összeállítás:Mursits-Tar,Bezdi,Nagy B.Farkas-Kalász,Michael,Szakály-Rácz,Skriba,Gyurján-Csere:Berning,Udvardi,Nagy G.

Hatalmas szélben,komoly taktikai harcban,a herlyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyert.