Nagy iram az U11-es bajnoki fordulóban

Gólra törően játszottak Joó Bálint tanítványai.

A hazai Fehérvár FC mellett a Ferencváros és az Újpest csapataival játszottunk, egy-egy találkozó 2X18 percig tartott. Joó Bálint az U11-es keretből a Hende Noel, Guba Gál – Novák Benett, Tóth Dávid, Papp Olivér, Vigh Olivér, Dávid Marcell, Németh Botond, Lakics Roland, Sömenek Bálint, Angler Noé, Kalmár Kornél, Molnár Bálint összetételű csapatot állította össze.

Nagyszerű ellenfelekkel mérhettük össze tudásunkat! A mérkőzéseket jó színvonal, nagy iram jellemezte. A második találkozó második félidejének első felét leszámítva sok jó megoldás, agresszív védekezés volt jellemző a játékunkra, bátran, kezdeményezően, gólra törően futballoztunk, emellett az átmeneteink is nagyon jól működtek. Jó látni, hogy egyre többször ismerik fel a különböző játékhelyzeteket, és hoznak megfelelő döntéseket a gyerekek nyomás alatt is. Büszke vagyok a játékosaimra, kiváló mentalitással, minden labdáért megküzdve futballoztak. Látszik a folyamatos fejlődés, előrelépés a gyerekeken

– mesélte a nap történéseit Joó Bálint vezetőedző.