Megnyert párharcok, jó védekezés és letámadás

Az U11-esek tízgólos mérkőzésen diadalmaskodtak.

A Hende Noel, Guba Gál, Tóth Dávid, Novák Benett, Práznek Soma, Rajos Ádin, Vigh Olivér, Sömenek Bálint, Dominek Ádám, Papp Olivér, Pető-Bagics Barna, Dávid Marcell, Molnár Bálint, Kalmár Kornél, Angler Noé, Németh Botond összeállítású Illés Akadémia U11 az SV Oberwart együttesével 4X20 perces találkozót játszott. A mieink voltak élesebbek, hiszen 9–1-re győztünk.

Egy szimpatikus, játékra törekvő ellenféllel játszhattunk egy nagyon hasznos edzőmérkőzést. Az első negyedben mutatott játékunkkal nem lehetek maradéktalanul elégedett. Ebben a 20 percben nem a megfelelő mentalitással játszottunk, körülményesek voltunk, hiányzott a tempó és a kellő agresszivitás a játékunkból. Meg kell tanulnunk, hogy ellenféltől függetlenül, mindig, minden körülmény között a maximumra törekedjünk. Ezt leszámítva, a mérkőzés egészét tekintve a labdakihozatalainkat nagyon kis százalékban tudta ellenfelünk megakadályozni, emellett pedig a védekezésünk és a letámadásunk is remekül működött. A párharcok nagy részét mi nyertük meg, és a mérkőzés nagy részében már az ellenfél térfelén sikerült labdát szereznünk, emellett pedig ellenfelünk hosszú indításait is jól reagáltuk le. Amiben mindenképpen fejlődnünk kell, hogy ki nem kényszerített hibákból ne ajándékozzunk labdát az ellenfélnek, és néhány szituációban higgadtabbnak kell marandunk, ezáltal jobb döntéseket tudnánk hozni