Kombinatív játékot mutatott be az Illés Akadémia U11

Gyirmóton szerepeltek a zöld-fehérek.

Az U11-es bajnoki fordulóban a Joó Bálint vezetőedzőt helyettesítő Takács Csaba szekcióvezető a Rajos Ádin, Tóth Dávid, Németh Botond, Molnár Bálint, Papp Olivér, Pető-Bagics Barna, Dávid Marcell, Sömenek Bálint, Angler Noé, Novák Benett, Vigh Olivér összetételű keretet foglalkoztatta. Betegség miatt ezúttal nem volt kapusunk, mindig egy-egy mezőnyjátékos állt be, akik jól megoldották ezt a feladatot! A 2X15 perces mérkőzéseken a Dunaszerdahelyi AC, a Veszprémi FC USE és a rendező Gyirmót SE Győr voltak az ellenfeleink.

Keretbe foglaltuk a napot: az első meccsen a felvidékiek és a harmadik összecsapáson a Veszprém ellen kifejezetten kombinatívan játszottunk. Sokat és pontosan passzoltunk, építettük a játékunkat.  Kiváló egyéni megoldásokat és szép gólokat láthattam. A középső mérkőzés kilógott a sorból, agresszív volt az ellenfél, így itt nem csak a játék, hanem a fizikalitás is komoly szerepet kapott – utóbbiban jobb volt az ellenfél, de az eredmény így is szoros lett, és ez szolgálja a mi játékosaink fejlődését