Két meccs, két győzelem

Két forduló után 100%-os az Illés Akadémia csapata a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság A-csoportjában. Edzőink előbb a Szikla ellen nyertek 4–3-ra, majd pedig PEAKFITNESS együttesét győzték le 6–4 arányban.

Remekül rajtolt csapatunk a pontvadászat legmagasabb osztályában. A mieink az első mérkőzésükön óriási küzdelemben fektették két vállra a Szikla MFC gárdáját. A küzdő felek szó szerint felváltva vezettek. Szerencsére a lefújás pillanatában Illés Béláék jártak előrébb.

A PEAKFITNESS elleni derbi sem alakult sokkal simábban. A második félidő elején ugyan sikerült edzőinknek 4–2-re ellépniük, ám az ellenfél nem adta fel, és negyedórával a mérkőzés vége előtt egyenlített. A végjátékban azonban két újabb gólt ért el csapatunk, így 6–4-es győzelemmel újabb három pontot könyvelhetett el.

Az Illés Akadémia Edzőinek együttese két fordulót követően a tabella második helyén áll.

Illés Akadémia Edzők – Szikla MFC  4–3

Gólszerzők: Havasi M. 2, Horváth A., Szabella O.

Illés Akadémia Edzők – PEAKFITNESS 6–4

Gólszerzők: Tóth M. 2, Varga R., Horváth R., Horváth A., Havasi M.