Jól kezdtünk, de még van mit kijavítani

Vegyes kimenetellel játszott öt mérkőzést Gyirmóton az Illés Akadémia U8-as csapata.

Regionális Bozsik-tornát rendeztek Gyirmóton, ahol hat U8-as együttes szerepelt. A körmérkőzéses lebonyolítási rendnek köszönhetően Pados József tanítványai a Gyirmót SE, a Király SE, ETO FC Győr, a Veszprém SE és a Mosonmagyaróvári TE korosztályos együtteseivel mérték össze a tudásukat, felkészültségüket, még pedig egyszer 16 perces mérkőzéseken.  Az Illés Akadémia színeiben Farkas Dominik, Majoros Márk, Kovács Levente, Pluska Witold, Horváth Levente, Horváth Ákos, Geregai Levente, Magyar Zalán, és Tóth Zsombor lépett pályára. Az eredményt ezúttal sem tartották nyilván, de győzelemben és vereségben is volt része a csapatunknak.

Nagyon jó felfogásban játszottunk az első két mérkőzésen (Veszprém, Király). A másik 3 meccsen (Gyirmót, ETO, MTE) az első 2-3 perc nem tetszett, amivel előnyt adtunk az ellenfélnek, ezt az edzéseken majd kijavítjuk. Összességében elmondható, hogy a ránk jellemző játékot játszottuk végig. Az eredmény másodlagos számunkra, a gyerekek mosolya és a foci iránti nagy kedve sokkal többet jelent

– fogalmazott a tornát követően Pados József.