Illés Akadémia U9: 4 meccs, 80 perc, 14 gól

Két ellenféllel játszott kétszer is Hujber Gábor együttese.

Az U9-es bajnoki fordulójában a budapesti Népligetbe utazott az Illés Akadémia együttese. Hujber Gábor a Mándli Marcell, Kovács Levente, Pluska Witold, Majoros Márk, Magyar Zalán, Tóth Zsombor, Farkas Dominik, Horváth Levente összeállítású kerettel dolgozott ma. Egy mérkőzés 2×10 perces játékidőben zajlott, és kétszer játszottunk mind a két csapattal.

Eredmények:

Illés Akadémia U9 – Ferencváros U9 4–0
Illés Aka. U9 – Gödöllő U9 3–5
Ferencváros U9 – Illés Aka. U9 2–5
Gödöllő U9 – Illés Aka. U9 1–2

A mai mérkőzéseken ismét fejlődést láttam a gyerekeknél. Nem volt könnyű nap, hiszen hosszú volt az utazás, és elég sok új inger érte őket a torna előtt. Ennek ellenére az első percektől kezdve koncentráltak és agresszívak voltak, a torna elején korábban megszokott lámpaláznak nyoma sem volt. Nagyszerűen működtek a labdakihozatalaink, jól alakítottunk ki létszámelőnyös játékhelyzeteket. Kellően agresszívan szereztük meg a labdákat, abból pedig jó ütemben kerültünk az ellenfél kapuja elé. A mai nap legnagyobb előrelépése az, hogy a támadózónában jó megoldásokat választottunk, szebbnél szebb gólokat szereztünk – remélem, magunk mögött hagytuk a kapu előtti kapkodást. Óriási gratuláció a gyerekeknek! Jövő héten folytatjuk a képzést, ami szemmel láthatóan jól működik és hétről hétre fejlődnek a gyerekek

– értékelte a napot Hujber Gábor vezetőedző.