Győrben szerepelt az Illés Akadémia U8-as csapata

Nagyon hasznos találkozón van túl Pados József együttese.

Az Illés Akadémia U8-as csapata Baráth Olivér, Farkas Dominik, Geregai Levente, Horváth Ákos, Horváth Levente, Kovács Levente, Magyar Zalán, Majoros Márk, Pluska Witold, Tóth Zsombor összetételű kerettel utazott Győrbe, ahol az ETO vendégeként léptek pályára a gyerekek. A két zöld-fehér csapat 4X20 percet játszott, méghozzá a Bozsik-szabályok szerint 5 az 5 ellen.

Az első perctől kezdve bátran játszottak a gyerekek az edzéseken tanultak szép számmal visszaköszöntek. Védekezésben agresszívak voltak, a labdavesztések után még az ellenfél térfelén gyors visszatámadást alkalmaztak. Támadásban jól ismerték fel mind az 1:1, mind a 2:1 elleni szituációkat. Összességében sajnos vereséget szenvedtünk, de nagyon hasznos volt számunkra ez a mérkőzés. Az ilyen találkozókkal tudunk még tovább fejlődni. Köszönjük az ETO-nak a meghívást, és várjuk őket Szombathelyre

– mondta Pados József a Rába-parti túra után.