Fölényes győzelmet aratott U17-es csapatunk

Felkészülési találkozón nyertek Németh Richárd tanítványai.

Az Illés Akadémia U17-es együttese a Győr-Moson-Sopron megyei Duna Takarék I. osztályban szereplő Beled SE-t fogadta felkészülési mérkőzésen. Németh Richárd a Simon B. – Dezamits, Szabó B., Tarján, Basics – Rosner, Markó, Bunevácz – Sulyok, Antal, Horváth R. összetételű csapatot küldte pályára. Csereként Baranyai K., Heiter és Sipos kaptak lehetőséget. Nagy fölényben játszottak a zöld-fehérek, és 5–0-ás félidő után 9–0 arányban diadalmaskodtak. A gólokon öten osztoztak: Markó Máté, Horváth Rajmund és Antal Gellért kétszer-kétszer, míg Dezamits Dominik, Tarján Patrik és Sulyok Marcell egyszer-egyszer találtak be. Németh Richárd így értékelte a találkozót:

Harmadik hete dolgozunk, és bizony nagy terhelést kaptak a játékosok, amibe tökéletesen beleillet ez a mérkőzés. Nem igazán volt erős az ellenfelünk, mi így a saját játékunkat tudtuk felmutatni. Több olyan remek szakasza volt a találkozónak, amikor jól támadtunk le, és a támadójátékunkból több elemet is tudtunk gyakorolni – néha szükség van ilyen meccsre is. Volt egy-egy rövidebb szakasz, amikor kicsit visszavettek a fiúk, ám a felkészülés ezen periódusában ez természetes. A hétvégén az osztrák GAK ellen folytatjuk az edzőmérkőzések sorát.