Csere nélkül is remekelt az Illés Akadémia U11

Háromszor is nyert a korosztályunk.

Az U11-esek között is egymásra talált a mai napon az Illés Akadémia, az ETO FC Győr és a MOL Fehérvár korosztálya. Faggyas Milán kerete a mai napon így nézett ki: Kiss Benedek – Novák Bence, Lengyel Ágoston, Németh Levente, Molnár Bálint, Poszavecz Lénárd, Bangó Benedek. A srácok mindkét ellenféllel kétszer játszottak 2X12 perces találkozókat.

Eredmények:

Illés Akadémia – ETO FC Győr 2–1
Gólszerzők: Bangó B., Poszavecz L.

Illés Akadémia – MOL Fehérvár 6–2
Gólszerzők: Poszavecz L. 3, Novák B., Bangó B., Molnár B.

ETO FC Győr – Illés Akadémia 0–4
Gólszerzők: Poszavecz L. 2, Németh L., Bangó B.

MOL Fehérvár – Illés Akadémia 2–0

Az első mérkőzésen a Győr ellen játszottunk, és úgy nyertünk 2–1-re , hogy csak az utolsó percben tudott szépíteni az ETO. A játék képe alapján mi voltunk a jobbak, nagyon jól futballoztunk, talán kétszer jöttek át a félpályán a győriek. Abszolút fölényben játszottunk, tökéletesen működött, amit kértem. Egyre jobban kezdik elsajátítani a srácok azt a filozófiát, amit szeretnék látni. A kapu előtt kevésbé voltunk higgadtak, sok helyzetet elkapkodtunk. A következő meccsre ezt átbeszéltük, és az ugyancsak nagyon jó erőkből álló Fehérvár ellen 6–2-re győztünk – itt is az utolsó pillanatokban kaptunk gólt. Nagyon összeszokott csapat az övéké, de ma a minket jellemző játék mellé egészen produktív helyzetkihasználás is párosult. Az ETO ellen volt megint kapkodás – hasonlóan az első meccshez –, de jobbak voltunk elől, 4–0-ra győztünk. Csere nélkül voltunk, így az utolsó találkozón 2–0-ra kikaptunk. Beszéltünk arról, hogy az első meccsből nem indulhatunk ki, ezt be is tartották a fiúk. Az ellenfelek nagyon jó partnerek voltak, a mieink pedig elfáradtak – elsősorban mentálisan. Próbáltam feltüzelni őket, mentek is, de nem voltak olyan élesek, mint az első három összecsapás során. Bebizonyosodott: kell a frissítés ahhoz, hogy négy ilyen színvonalas mérkőzésen közel azonos teljesítményt tudjunk nyújtani. Elégedett vagyok a fiúkkal, a vereség miatt sem tudom elmarasztalni őket. Gratulálok nekik és nagyon büszke vagyok rájuk