Bajnokcsapat!!!Bravó 94-sek!

A kiemelt U 15: BAJNOKI CÍMET SZERZETT CSAPATUNK..

Az akadémiai mûfüves pályán került megrendezésre az Illés-Puskás Akadémia bajnoki mérkõzés.Két fordulóval a  bajnokság vége elõtt 5 pont elõnnyel vártuk a rangadót.Az elsõ félidõben a kapura veszélyesebben játszó csapatunk Tóth L.fejesgóljával szerzett vezetést.Több nagy lehetõséget azonban kihagytunk ,így maradt a félidõben az 1:0.Fordulás után sem sokat változott a játék képe.A nagy változást akkor történt amikor a kilépõ hazai támadót 16 vonala elõtt a vendégkapus elütötte és ezért kiállították.

Emberhátrányba kerülõ vendégek ellen öt perc múlva még egy 11-t is elhibáztunk ráadásul a semmibõl,egy óriási kapushiba után egyenlítettek.Ezután teljesen megváltozott a játék képe.A motiváltan és a  utolsó szalmaszálba kapaszkodó vendégcsapat mindent elkövetett az eredmény megfordításáért,mert csak úgy lehetett volna esélyük a bajnoki címre.Izgalmas ,küzdelmes  mérkõzésen egy egyenlítés után kimondottan jól játszó ellenféllel szemben a kicsit meglepett csapatunk megõrizte az eredményt.Ez viszont azt jelentette,hogy az utolsó forduló eredményétõl függetlenûl -az Akadémia mûködése során elõször-bajnoki címet szerzett.