Az Illés Akadémia U9 bátor és kreatív volt támadásban

Sokat léptünk előre a befejezésekben is.

A tavaszi félév 7. fordulójára Veszprémbe látogatott az Illés Akadémia U9. A zöld-fehérek a házigazda mellett a Király SE és a ZTE FC ellen játszottak 30 perces mérkőzéseket. A szombathelyiek Fazekas Benedict, Gyöngyösi Ruben, Nagy-Szabó Benett Péter, Rácz Ábel, Sákovics Milán, Markó Hunor, Mihályfi Milán, Pungor Dominik összeállításban álltak Pados József vezetőedző rendelkezésére.

Az első és a harmadik mérkőzés tetszett, a másodikon is voltak jó periódusaink. Jól működött a labdakihozatal, bátrak és kreatívak voltak a gyerekek támadásban. Ügyesen, 2-3 játékos együttműködésével jutottunk az ellenfél kapujáig. A támadózónában az egyéni védekezéssel voltak gondok. A befejezésben sokat léptünk előre, de még mindig kell fejlődni. A meleg ellenére is nagyot küzdöttek a gyerekek, az utolsó percig megállás nélkül. Gratulálok nekik