Az Albert Flórián Nemzetközi Tornán szerepel az Illés Akadémia U9

Hujber Gábor csapata a csoportban három mérkőzést játszik.

Immáron hetedik alkalommal tartja meg a Ferencváros a budapesti Népligetben az Albert Flórián Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Tornát. Szerbiából, Szlovákiából, Ausztriából és Horvátországból is érkeznek csapatok a május 1-jei megmérettetésre.

Az U9-es korosztály részére megtartott tornán 5X2 méteres kapura játszanak a csapatok 6+1-es felállásban, 4-es méretű labdával. A játékidő 16 perc találkozónként.

A 16 csapatot 4 csoportba osztották a szervezők. Innen az első két helyezett az aranyágon az 1-8. helyekért küzdhet majd meg, míg a harmadik-negyedik pozícióban zárók a 9-16. helyekért meccselnek tovább.

A csoportmérkőzések során Hujber Gábor csapata az SK Rapid Wien ellen kezd vasárnap 11:20-kor, majd délben a Nyíregyháza Spartacus ellen játszunk. Nagyon rövid pihenő után 12:20-kor a Kecskemét ellen zárjuk majd a csoportkört.

A gólkirály Albert-díjat kap, emellett pedig a legjobb játékost és legjobb kapust is díjazzák.