5. forduló: Kétvállon a Honvéd

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok 5. fordulójában az Illés Akadémia-Haladás öt csapata közük három lépett pályára. Az U16 és U17 szabadnapos volt.

U14

Illés Akadémia-Haladás-Honvéd 3-1 (2-0). – Illés Akadémia, 5. forduló, vezette: Fischer.

Illés Akadémia-Haladás: Pataki (Senkó) – Bognár (Varga M.), Simon K., Baranyai, Simon B. –  RESETERITS, Rosner (HEITER), BUNEVÁCZ (Palkó), Tóth Á. (Kovács Z.) – Doncsecz, Horváth R. Edző: Sátori Barnabás.

A hazaiak az előző mérkőzésekhez képest gyengébb teljesítményt nyújtottak, de erejüket jelzi, hogy így is otthon tartották a három pontot. Gólszerzők: Horváth R., Bunevácz, Doncsecz.

A bajnokság állása: 1. Illés Akadémia-Haladás 15, 2. MTK 13, 3. Debrecen 12 pont.

6. forduló, szombat, 10.00: Debrecen–Illés Akadémia-Haladás.

U15

Illés Akadémia-Haladás-Honvéd  0-6 (0-1). – Illés Akadémia, 5. forduló, vezette: Bedi.

Illés Akadémia-Haladás: Hegyi (Schüld) – Rédei, AUER, Kurzbauer  Christoph (Pandur) –  Basics, Sólyom (Séfer), Woth (Debreceni), Kállai – Czafik (Füzik), Szalay, Jakab. Edző: Farkas Péter.

A tartalékos összeállításban pályára lépő hazaiak az első félidőben tartották magukat, szünet után sérülések miatt többet kellett cserélniük és az ellenfél fölénye gólokban is realizálódott.

A bajnokság állása: 1. Honvéd 15, 2. FTC 13, 3. Puskás Akadémia 12, … 13. Illés Akadémia-Haladás 4 pont.

U19

MTK–Illés Akadémia-Haladás  1-0 (1-0). Budapest, 5. forduló,  vezette: Kiss Sz.
Illés Akadémia-Haladás: MOLNÁR M. (a mezőny legjobbja) – Imre, Tiba, Szár, Kirják – Kiss B., Tóth M. (Derdák), Szőke (Bontó), Kovalovszki – Szántó (Kovács Z.), Varga K. Edző: Csordás Csaba.
A jó iramú, küzdelmes, változatos mérkőzésen egy tizenegyesgól döntötte el a három pont sorsát. Mindkét oldalon megvoltak a meccslabdák, azonban az MTK és az Illés Akadémia-Haladás is kihagyta helyzeteit. Kiállítva: Szár (82.).
A bajnokság állása: 1. Vasas Kubala Akadémia 12, 2. MTK 9, 3. Debrecen 7, … 8. Illés Akadémia-Haladás 4 pont.
6. forduló, szombat, 11.00: Illés Akadémia-Haladás–Puskás Akadémia.