2002-Második hely a büki SavariaPost teremtornán

A címvédõ Gyõri ETO nyerte a tornát…

Lsd.Képgaléria

 

III. Savaria Post – Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna – U13

                        2014. november 30. vasárnap – Bük

                                      

                                Sorsolás – Idõrend

 

 

 

                  A csoport:                                    B csoport:

 

          Illés Akadémia – Haladás / H /          SC Sopron  / H /

          Büki RUFK / H /                               SK Sturm Graz / A /

          Gyõri ETO / H /                                 Vasi Foci ASE / H /

          Grund FC – Budapest / H /               FC DAC  Streda  / SK /

          AS Trencín / SK /                               Pécsi MFC / H /  

9:30    Illés Aka. – Büki Regionális UFK   A csoport                  5 : 0

 

9:47   SC Sopron – SK Sturm Graz                               B csoport                  2 : 5

 

10:04   VAFA SE – FC DAC Dunajská Streda               B csoport                  2 : 2

 

10:21    Gyõri ETO – Grund FC                                     A csoport                  3 : 0

 

10:38    AS Trencín – Illés Aka.                A csoport                  1 : 3

 

10:55   Pécsi MFC – SC Sopron                                      B csoport                  0 : 2

 

11:15   A Torna rövid megnyítója                         

 

11:20  Gyõri ETO – Büki Regionális UFK     A csoport                  5 : 1

 

11:37   SK Sturm Graz – VAFA SE                                B csoport                  6 : 0

 

11:54   Grund FC – AS Trencín                                      A csoport                  1 : 5

 

12:11   FC DAC D. Streda – Pécsi MFC  B csoport                  1 : 7

 

12:28   Illés Aka. – Gyõri ETO             A csoport                  2 : 2

 

12:45   SC Sopron – VAFA SE                                         B csoport                  3 : 0

 

13:02   Büki Regionális UFK – Grund FC                              A csoport                  1 : 6

 

13:19   SK Sturm Graz  – FC DAC Dunajská Streda   B csoport                  5 : 0

 

13:36   AS Trencín –  Gyõri ETO                                    A csoport                  2 : 2

 

13:53   Pécsi MFC  – VAFA SE               B csoport                  11 : 2

 

14:10   Grund FC – Illés Aka.                                         A csoport                  1 : 2

 

14:27   FC DAC Dunajská Streda – SC Sopron            B csoport                  1 : 8

 

14:44   Büki Regionális UFK – AS Trencín                   A csoport                  0 : 5

 

15:01   SK Sturm Graz – Pécsi MFC            csoport                  3 : 1

 

15:20   Illés Aka. – SC Sopron              elõdöntõ                    4 : 2

 

15:40   Sturm Graz – Gyõri ETO            elõdöntõ                    1 : 2

 

16:00   Büki RUFC – VAFA SE         9. helyért        4 : 0

 

16:20   Grund FC – FC DAC Dunajská Streda            7. helyért                   7 : 4

 

16:40   AS Trencín – Pécsi MFC          5. helyért                   4 : 2

 

17:00   SC Sopron – Sturm Graz        3. helyért                   6 : 11

 

17:20   Illés Aka – Gyõri ETO                     Döntõ                   1 : 2

 

III. Savaria Post Kupa végeredménye :            

   1.       Györi ETO

                                                                                

2.       Illés Akadémia – Haladás

                                                                                

3.       SK Sturm Graz

                                                                             

    4.       SC Sopron

                                                                                

5.       AS Trencín

                                                                                

6.       Pécsi MFC

                                                                                

7.       Grund FC Budapest

                                                                                

8.       FC DAC Dunaská Streda

                                                                                

9.       Büki Regionális UFK

                                                                                

10.     Vasi Foci akadémia SE