Első hely a budapesti minitornán

Tóth Zsolt csapat nyerte meg a fővárosi megmérettetést.

Az Ikarus BSE meghívására két korosztályunk is a fővárosba utazott. A piros-kék egyesület rajtunk kívül még a Várda Labdarúgó Akadémiát és a Paksi SE-t látta vendégül. Egy találkozó 2X20 percig tartott. Az atomvárosiak elleni találkozón 4–0-ra győztünk, a rendező Ikarus BSE ellen 2–0-ra nyertünk, míg a harmadik találkozón a Várda LA ellen nem született gól – találatot azért (sem) kaptunk, mert Pálla Norbert büntetőt is hárított. Így a minitorna első helyén – jobb gólkülönbséggel – mi zártunk.

A Paks elleni I. félidőt leszámítva jól fociztuk a mai napon. Sok szép egyéni megoldás, élményszámba menő akciók jellemeztek bennünket, akár még több gólt szereztünk volna. A legnagyobb iram a Várda elleni meccsünkön volt. Sok dolgot visszakaptam a gyerekektől egyéni-, és csapatszinten is. Látjuk a hibákat: a támadózónába eljutunk, de hiába van nálunk puska, ha nincsen, vagy kevés a töltény… Gratulálok a srácoknak, jó volt őket nézni! Bár szakadó eső fogadott bennünket, nem áztunk meg

– értékelte a teljes napot Tóth Zsolt vezetőedző.