Veszprémben győzött az Illés Akadémia U12.

Veszprémi FC USE U12 – Illés Akadémia U12 0–5 (0–1, 0–2, 0–0, 0–2)
Illés Aka. U12:
Guba – Papp O., Horváth D., Tóth D., Novák B. – Angler N., Molnár B., Lakics – Németh B. Cserék: Hende – Dominek, Dávid, Vigh, Sömenek. Vezetőedző: Biegner Dániel.
Gólszerzők: Németh B. (16., 0–1; 73., 0–4), Lakics (38., 0–2; 79., 0–5), Molnár B. (40., büntetőből, 0–3)

A két legkisebb versenykorosztályunk Veszprémbe utazott, ahol az U12-esek már 10 órától pályára léptek. A VFC USE kulturált futballt próbált játszani, azonban mindkét társaság kezdeményező volt, így jó mérkőzés kerekedett ki ebből a verőfényes napsütésben.

Az első negyedben mi szereztük meg a vezetést: egy oldalszabadrúgást követően Németh Botond találta meg először a labdát és helyezett a kapuba, 0–1.

A második felvonás végén két perc alatt megtripláztuk előnyünket. A 38. percben a védők mögött belőtt labdát még elsőre mentették a hazaiak, ám a kipattanót Lakics Roland távolról, kapásból, dropból nagy erővel lőtte a kapuba, 0–2! Szépségdíjas találat volt! Nem sokkal később egy kezezésért megítélt büntetőből Molnár Bálint volt eredményes, 0–3.

A harmadik húsz percben nem született gól, míg az utolsóban kétszer is eredményesek tudtunk leni. Előbb Lakics Roland betörése után a középre gurított labdát Németh Botond helyezte az üres kapuba, majd fordított felállás következett. Németh Botond átadásából Lakics Roland volt eredményes, így 5–0-ra nyertük meg. Agresszívebben és gólra törőbben játszottunk, mint a hazaiak. Két-három nehezebb időszak is akadt, ám ekkor jól védekeztünk.

Gratulálok a játékosoknak! Jó egyéni teljesítmények kellettek ahhoz, hogy öt gólt szerezzünk ma. Gólratörően játszottunk, miközben megóvtak kapunkat. Labda nélküli játékban előre lépnünk labdabirtoklásban és labdaszerzésben is, ezen dolgozunk tovább, viszont látszik, hogy jó úton járunk