Utolsó perces pontvesztés

Újabb mérkőzést zárt döntetlennel az Illés Akadémia Fiatalok kispályás labdarúgócsapata.

Az Illés Akadémia Fiatalok a Biegner – Marton, Koronczai, Győrffy, Szabella, Joó, Szeiler, Bokor kerettel futott ki a Sitke elleni összecsapáson.

Az első félidőben próbáltuk a kezünkbe venni a kezdeményezést és mezőnyben ez sikerült is. Ennek ellenére az első 30 perc kevés helyzetet hozott, a párharcok domináltak leginkább. Sokszor és eredményesen dolgozott ellenfelünk az apróbb szabálytalanságokkal.

A második játékrészben nyíltabbá vált a játék: sokszor szakadt ketté a pálya és hol Biegner mentett, hol a másik oldalt az ellenfél cerberusa hárította Szabelláék próbálkozásait. A 45. percben egy beadott labda aztán Marton Zoli fejét találta meg, első próbálkozása kijött a kapusról, ám másodjára már nem hibázott és a kapuba zúdította a labdát, 1–0! Ezt követően újból lassabb lett a játék menete, talán zöld-fehér csapatunk is kicsit visszaállt, ennek ellenére akadtak helyzetek itt is, ott is. Mikor már elkönyvelhettük volna a három pontot, az utolsó pillanatban egy bombaerős lövés a rövid felső sarokba vágódott, ami egy pontot ért a sitkeiek számára, 1–1-gyel zárult a mérkőzés.

Így az Illés Akadémia Fiatalok 3 forduló után 5 ponttal áll, veretlenek vagyunk.

A következő fordulóban a Di Napoli csapatával játszik az Illés Akadémia Fiatalok csütörtökön 19.40-kor.

Illés Akadémia Fiatalok – Sitke 1–1 (0–0)