U7-eseink Veszprémben játszottak

Szabó Róbert együttesének tagjai 84 percet fociztak!

Simon Medox, Zuggó Donovan, Topor Benedikt, Tóth Soma, Szabó Dávid, Horváth Milán összeállításban szerepelt az Illés Akadémia Veszprémben, az első idei U7-es Bozsik programján. A mieink ellenfelei a ZTE, a Gyirmót SE Győr, a Király SE, a mosonmagyaróvári Credobus Tehetségközpont, az ETO FC Győr, a székesfehévári Főnix Gold FC és a rendező Veszprémi FC USE voltak. Hét ellenfél, mérkőzésenként 12 perc, azaz összesen 84 perc került az apró lábakba!

A rekkenő hőségben, műfüvön lebonyolított tornán betegségek és egyéb elfoglaltságok miatt hat játékossal szerepeltünk. Mivel két csapatot neveztünk a tornára, a 3:3 elleni mérkőzések során nem volt cserejátékosunk, vagyis mindenki végigjátszotta az egész tornát. Az első mérkőzés rövid megilletődöttsége után hamar felvették a ritmust a fiúk. Az eredményt nem számolják ezeken a tornákon, de a gyerekek mindent megtettek azért, hogy több gólt lőjenek, mint az ellenfél. Ez többször sikerült is! Amit elvártam a fiúktól, azt maradéktalanul teljesítették. Letámadták az ellenfelet, bátran cseleztek. Néha egy kicsit későn lőttek kapura, mint kellett volna, így beérték őket. A védekezéssel még kevesebbet törődtek, de ezeket majd meg fogják tanulni az elkövetkező hetekben, hónapokban. Kollégámmal, Nemes Adriánnal maximálisan meg voltunk elégedve a gyerekekkel, és gratulálunk mindenkinek a vasárnapi teljesítményéhez

– értékelt Szabó Róbert, az U7-esek vezetőedzője.