U 15:Illés-Puskás 4:3 (2:1)

A kiemelt U 15 bajnokság rangadójára került sor a mûfüves pályán.

Összeállitásunk: Gyurján – Liszka, Kovács, Gyõrffy, Tamás – Merk, Németh M., Medgyes – Maidics, Vlasits,Hoós

Két teljesen más felfogásben játszó csapat negy küzdelmet vívott.A pontrúgásokra játszó vendégcsapat egy felívelés utáni lepattanó labdával szerzett vezetés.A csapatunk gyors kiugrásokkal sorra alakította ki a helyzeteket,de egyenlíteni csak  egy szenzációs szóló után (Németh M.,) tudott,ezt követõen egy megpattanó szabadrúgásból a vezetést is megszerezte csapatunk.A második félidõben gyönyörû akciókat és szép gólokat lõve 4:1-re elhúzott a csapatunk.A vendégcsapat továbbra is felívelésekkel próbált eredményessé  válni, végül is bejött nekik , hisz az utolsó 2 percben  (79.és a 80.) 4:3 ra kozmetikázta az eredményt a már mindenkit becserélõ hazai csapattal szemben.

Játszott még: Szakály D., Lengyel, Baranyi, Klauser, Rácz, Németh Á., Lendvai,