Szünet után már a hozzáállással sem volt gond

Fölényes győzelmet aratott Burgenlandban akadémiánk U11-es csapata.

Biegner Dániel U11-es csapata a korosztály Burgenlandi tartományi válogatottjával mérte össze tudását. A 2×30 perces mérkőzést 6+1-es felállásban játszották le a küzdő felek. A találkozón az eredményt ugyan nem számolták, de minden kétséget kizáróan fölényes győzelmet arattak akadémistáink, akik a Sóvári Dávid, Torma Levente – Varga Vince Lőrinc, Szukics Alex, Pető-Takács Botond, Fazekas Bruno, Német Ádám, Jáger Noel, Rajtosics Marcell, Wilcsek Roland és Török Balázs alkotta kerettel szerepeltek. A mérkőzésen végig nagy mezőnyfölényben játszottak a mieink. Folyamatosan védekezésre kényszerítették a hazaiakat. Az ellenfél összesen két-három gólt szerzett, míg Biegner Dániel tanítványai futószalagon gyártották a találatokat. Szép akciók végén, valamint pontrúgások után is többször eredményesek voltak.

Már a mérkőzés elején látszott, hogy nagy fölényben tudunk játszani. Azonban a gyerekek hozzáállásával mégsem voltam elégedett. Sokszor flegma megoldások voltak, ez pedig a játék rovására ment. Ez nagyon nem tetszett. Ezt a félidőben átbeszéltük, sokkal pontosabb, koncentráltabb játékot kértem tőlük. Azt várom a srácoktól, hogy mindig maximalisták legyenek. A pozitívum a mai napon, hogy a második félidőben már azt a hozzáállást láttam, ami ahhoz kell, hogy egyre jobb és jobb játékossá váljanak. Ez a mai nap tanulsága: mindig 100 százalékot kell nyújtani ahhoz, hogy az ember folyamatosan fejlődni tudjon

– fogalmazott a mérkőzés után Biegner Dániel.