Szűk kerettel játszottunk

A szünetet követően nem sikerült betalálnunk.

NS Mura U13 – Illés Akadémia U13 4–1 (1–1)
Illés Aka. U13:
Pálla – Tóth-Hencsey, Szukics, Őri, Tóth B. – Török, Németh D., Tar, Kiss M., Varga M. – Varga V. L. Csereként pályára léptek: Sóvári – Giliczó, Németh K. Vezetőedző: Tóth Zsolt.
Gólszerző: Török (16., 0–1)

Muraszombatra látogatott az Illés Akadémia U13, ahol 2X35 perces felkészülési találkozót játszottunk az NS Mura vendégeként.

A mérkőzés elején tapogatózó volt a játék, amiből nekünk sikerült hamarabb kikeverednünk: Varga Vince Lőrinc pontos átadását Török Balázs váltotta gólra, 0–1. Ez feltüzelte a hazaiakat is, akik szabadrúgásból egyenlítettek, majd a vezetést is átvehették volna, ám ziccerben nagyot védett Pálla Norbert.

Szünet után három nagy egyéni hibát követtünk el védekezésben, ezek mindegyikét kihasználták a hazaiak. Hiába voltak nekünk is lehetőségeink a gólszerzésre, mi kihagytuk a lehetőségeket, ezért 4–1-re a Mura-vidékiek győztek.

Az első, illetve a harmadik héten nemzetközi tornán nem szerepeltünk – ez pedig meglátszódott az edzéslátogatottságon, így remélem mindenki el tud számolni a lelkiismeretével