Négy korosztályunk is az FC Petrzalka 1898 csapatával mérkőzött meg.
Az Illés Akadémia U19 első nemzetközi felkészülési találkozóján Nagy Krisztián, Őri Krisztofer – Abért Barna, Vorga Hunor, Tóth Kornél, Pántics Alex, Molnár Levente, Németh Richárd, Szele Máté, Markó Martin, Bolla Áron, Fülöp Nándor, Szücs Péter, Szabó Bence, Sági Marcell, Pljesovszki Gergő és Klement Dávid szerepeltek. A pozsonyligetfalui meccsen mindkét kapu előtt több nagy gólhelyzet adódott, élvezetes és változatos volt a meccs. A második játékrészben aztán betaláltak a fekete-fehérek, ami után még mindig volt több egyenlítéssel kecsegtető helyzetünk, ám ma nem sikerült eredményesnek lennie Bánfalvi Zsolt csapatának.
A Körhöcz György által irányított Illés Akadémia U17 0–0-s félidő után 2–0-ra kapott ki a Petrzalka vendégeként. A Rapali Zsombor – Orbán Roland, Víg-Tamás Csanád, Molnár Barnabás, Sánta Richárd, Hányi Dávid, Mihály Dániel, Ferencz-Tapaszi Áron, Bock Bence, Papp Áron Márk, Harkály Zsombor, Hideg Botond, Bosnyák Botond, Kiss-Szécsényi Benedek összetételű együttesnek lehetőségei voltak, de nagy helyzetekig nem jutott el – tettek érte sokat a fiúk, építették a játékot, de ezúttal 16-os környékén már nem volt meg bennük a kreativitás. A térfélcserét követően egy szöglet után szereztek gólt a hazaiak, aztán egy kavarodás utáni balszerencsés szituációt követően nőtt kettőre a különbség. Betegségek miatt szűkebb kerettel játszottunk, minden kerettag legalább 60 percet futballozott az U19-esekhez hasonlóan ugyancsak első idei nemzetközi meccsen.
Varga Erik – Németh Barnabás, Churchward Samuel, Guba Zsombor, Burzik Alexander, Lakatos Krisztián, Márkus Márk, Magadics Milán, Szalma Zétény, Dinnyés Dominik, Székely Máté, Papp Milán, Fonnyadt Zétény, Zsuppán Kornél, Szabó Botond és Hende Mátyás alkották az Illés Akadémia U16 keretét – az ellenfél ugyancsak az FC Petrzalka 1898 csapata volt, a helyszín azonban már Szombathely. Félóra telt el a meccsből, amikor mintaszerű zöld-fehér támadás végén Szabó Botond játszotta meg Papp Milánt, aki egy lövőcsellel elfektette védőjét, majd ballal visszahúzta a labdát a rövidbe, 1–0. Gyönyörű akció volt és rendkívül elegáns megoldás! Nagyon jó iramú volt a találkozó, mindkét csapat sokat tett a gólszerzés érdekében – ez a pozsonyligetfaluiaknak a második félidőben sikerült ugyancsak. 1–1 után is megmaradt a kifejezetten élvezetes színvonal – betalálni a vendégeknek sikerült, így 2–1-re győztek.
A Szűcs János által vezetett Illés Akadémia U15 hazai pályán fogadta a Petrzalka együttesét. Nálunk Schepanski Noah – Veres Kevin, Husz Milán, Jakab Martin, Boda Zétény, Uray Bence, Szalay Zalán, Tóth Noel, Németh Levente, Bangó Benedek, Kelemen Leon, Baranyi Borisz, Mosolits Márkó és Angler Benett kapott szerepet. Az első szűk félórát követően inkább a küzdelemről szólt a meccs, rengeteg volt ezt követően a párharc. Amíg a foci volt előtérben a találkozón, jól támadtunk le és Mosolits Márkó révén a vezetést is megszereztük. A szünetet követően egyenlített az ellenfelünk: hiába voltak jók az átmeneteink és a labdavesztések utáni visszatámadásaink, a második labdákkal tudott élni az agresszív pozsonyligetfalui csapat, így 1–1-gyel zárult a mérkőzés.