Hamar vezetést szerzett az Illés Akadémia U14, ám volt válaszuk a hazaiaknak.

FC Petrzalka U14 – Illés Akadémia U14 1–1 (0–1)
Illés Aka. U14 (keret):
Buzás – Majlinger, Varga B., Husz, Lajos, Ihász, Mihók, Baranyi, Bangó, Németh Á., Boda, Tóth N., Máté, Tuboly. Vezetőedző: Sátori Barnabás.
Gólszerzők:
Bangó (3., 0–1)

A pozsonyligetfalui mérkőzésen remekül kezdődött számunkra. A 3. percben a középsó zónában történt labdaszerzést követően Mihók Martin tette ki a labdát balra, onnan pedig egy remek kiugratást követően Bangó Benedek került ziccerbe, amit higgadtan értékesített is, 0–1. A gól után többet volt a labda a felvidéki csapatnál, ám a szünetig nem változott az eredmény.

A játék képe maradt a korábbi. A második félidő közepén átlövésből egyenlítettek a hazaiak. Előttünk is adódott lehetőség, ám betalálni már nem tudtunk, így 1–1-gyel zárult U14-eseink első felkészülési találkozója 2024 nyarán.

A heti mentális célunk mellé mára az akaraterőt és a kitartást is bepakoltuk: a nagy meleg és a műfű nehézzé tették a körülményeket. Le a kalappal a srácok előtt! Jól alkalmazkodtak. Hamar megszereztük a vezetést, sajnos azonban nem tudtunk olyan minőséget képviselni labdabirtoklásban, mint amit látni szeretnék. A hazaiaknál volt többet a labda, azonban az átmeneteink jól működtek. Ha a helyzeteket nézzük, nekünk voltak nagyobb lehetőségeink, ám az összképet tekintve reális az iksz. Fontos volt, hogy az első héten tanultakat visszakapjam a meccsen: ez többé-kevésbé meg is valósult. Hasznos mérkőzés volt, látjuk, miben kell fejlődni

– nyilatkozta Sátori Barnabás vezetőedző.